+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Dystrybutory do wody z filtrem Coway

(2)
Sortowanie

Aktywne filtry

wyczyść
  • Marka: Coway

Aktywne filtry

wyczyść
  • Marka: Coway
Dystrybutor wody Dystrybutor wody - Coway Thermal Spring CHP-250L
  • Nr katalogowy: 905690

Dystrybutor wody z filtrem.

dostępny (mała ilość)

dostępny (mała ilość)

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
4 713,36 brutto 3 832,00 netto
Dystrybutor wody Dystrybutor wody wolnostojący - Coway Tower Spring CHP-590R
  • Nr katalogowy: 905706

Wolnostojący dystrybutor wody z filtrem.

dostępny

dostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
5 356,65 brutto 4 355,00 netto

Dystrybutory do wody Coway

Jeśli zależy Ci na tym, aby spożywana przez Ciebie i Twoich bliskich lub pracowników woda była najwyższej jakości, dystrybutory Coway spełnią Twoje oczekiwania. Urządzenia filtrują wodę pitną, zapewniają jej krystaliczną czystość i doskonały smak. Dostępnych jest kilka wariantów serwowanej wody – m.in. gorąca, schłodzona i o temperaturze pokojowej.

 

W naszej ofercie znajdziesz dystrybutory nablatowe Coway i dystrybutory wolnostojące Coway, które każdego dnia dostarczą wodę o najlepszych właściwościach.

Dystrybutor wody Coway Thermal Spring CHP-250L
Dystrybutor wody Coway Thermal Spring CHP-250L - nalewanie wody

Twoje rozwiązanie dla czystej wody i ochrony środowiska

Codzienne spożywanie wody butelkowanej generuje rocznie ogromne ilości odpadów plastikowych, które często trafiają do oceanów lub na wysypiska. Dlatego warto uczynić duży krok w kierunku ochrony środowiska i postawić na dystrybutory do wody Coway. Urządzenia z wielostopniowym systemem filtracji usuwają pył, rdzę, metale ciężkie i inne mikroorganizmy szkodliwe dla zdrowia. Dodatkowo woda jest wzbogacana w cenne minerały, takie jak wapń, potas, magnez.

Dystrybutory Coway – oferta

Oferta dystrybutorów wody Coway obejmuje modele nablatowe i wolnostojące, dostosowane do różnorodnych potrzeb i przestrzeni.

  • Dystrybutory wolnostojące Coway gwarantują stały dostęp do oczyszczonej mineralizowanej wody bez potrzeby montażu i magazynowania butli. Nowoczesny design i kolumnowa budowa zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w przestrzeniach biurowych. Intuicyjny pulpit sterujący ułatwia obsługę, a także zapewnia bezpieczeństwo dzięki możliwości blokady gorącej wody.
  • Dystrybutory nablatowe Coway zapewniają wysoki komfort użytkowania i natychmiastowy dostęp do wody pitnej. Charakteryzują się skuteczną wieloetapową filtracją i możliwością dozowania ustalonej ilości wody (120 ml, 200 ml i 300 ml). Elegancki design dystrybutorów sprawia, że idealnie nadają się do nowoczesnych przestrzeni.
Nalewanie wody z dystrybutora wolnostojącego Coway Tower Spring