+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Laminowanie

Sprawdź sposoby na estetyczne i skuteczne zabezpieczenie dokumentów papierowych. Podpowiadamy, jak dobrać folię oraz jak korzystać z popularnych typów laminatorów. Doradzamy wybór określonych urządzeń do laminowania dokumentów zależnie od specyfiki pracy w danym biurze.

 

Jak laminować papier o niestandardowym kształcie, jak na przykład pomoce dydaktyczne czy wycinanki w szkołach lub przedszkolach?

Laminowanie materiałów o niestandardowych kształtach to częsty przypadek zwłaszcza w pracy nauczycieli i wychowawców, którzy chcą trwale zabezpieczać prace dzieci czy pomoce dydaktyczne, w tym również wycięte elementy o nieregularnych kształtach. Takich materiałów nie należy jednak laminować tak samo jak dokumentów o typowym formacie odpowiadającym rozmiarowi folii laminacyjnych, ponieważ folia mogłaby się zaciąć wewnątrz urządzenia. Jak zatem postępować w takim przypadku? To proste!

czytaj całość

Jak wybrać laminator do biura?

Zastanawiasz się nad zakupem laminatora biurowego, który zabezpieczy firmową dokumentację? Sprawdź nasz poradnik zakupowy, który pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Poznaj kilka rekomendowanych modeli laminatorów, które cieszą się dużą popularnością.

czytaj całość

Porównanie lamiantorów biurowych uniLAM A3 Basic i uniLAM A3

Laminowanie pozwala uzyskać estetyczny wygląd dokumentów i zabezpieczyć je przed zalaniem lub zgnieceniem. Możemy wyposażyć nasze biura w proste laminatory przeznaczone do sporadycznego użytku lub w bardziej zaawansowane modele o większej mocy, które zapewniają szybsze laminowanie. Porównaliśmy dwa popularne modele laminatorów, aby wskazać najważniejsze różnice i oferowanych funkcjach. Sprawdź, który laminator będzie odpowiedni do Twojego biura lub domu.

czytaj całość