+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Filtracja wody

Jak dbać o dystrybutor wody Miraqua, aby służył przez wiele lat?

Dystrybutor wody Miraqua to wygodne rozwiązanie w zakresie zdrowego trybu życia i jego komfortu. Swobodny i szybki dostęp do czystej, wzbogaconej w minerały wody o różnych temperaturach ułatwia codzienne nawadnianie organizmu i przygotowywanie ulubionych napojów z zachowaniem wszystkich ich właściwości. Aby jednak w pełni cieszyć się smakiem i atrybutami podawanej przez dystrybutor wody oraz oferowanymi przez urządzenie funkcjami, należy odpowiednio zadbać o jego kondycję. Wszelkie wskazówki i instrukcje dotyczące pielęgnacji Twojego dystrybutora znajdziesz w niniejszym artykule.

czytaj całość

Nablatowe, bezbutlowe dystrybutory wody – czy warto?

Pracodawcy mają obowiązek zapewnienia swoim pracownikom wody pitnej. W przestrzeniach biurowych najczęściej spotykamy klasyczne dystrybutory z ciężkimi plastikowymi butlami. W ostatnim czasie pojawiły się jednak dużo bardziej funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. Opisujemy, jak działają nablatowe, bezbutlowe dystrybutory wody i rekomendujemy kilka sprawdzonych modeli. Sprawdź, dlaczego bezbutlowe dystrybutory do wody już niedługo staną się standardowym wyposażeniem biura.   

czytaj całość

Najpopularniejsze rodzaje dystrybutorów wody

Woda to główny składnik ludzkiego organizmu. Jest niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania. Dlatego powinniśmy mieć łatwy dostęp do czystej i zdrowej wody zarówno w miejscu zamieszkania, jak i pracy. Coraz bardziej popularną alternatywą dla wody w plastikowych butelkach stają się dystrybutory wody. W artykule wskazujemy najpopularniejsze rodzaje tych urządzeń wraz z opisem sposobu ich działania. Rekomendujemy wybrane modele dystrybutorów idealne do zastosowania domowego i biurowego.

czytaj całość