+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Filtracja wody

Sprawdź, jak zapewnić dostęp do czystej i wartościowej świeżej wody w biurze. Prezentujemy najnowsze rozwiązania w zakresie filtracji wody. Przeczytaj, czym różnią się poszczególne typy dystrybutorów do wody. Skorzystaj z porad naszych ekspertów, którzy doradzają, czym kierować się przy wyborze konkretnych modeli dystrybutorów.

 

Dystrybutory wody bez podłączenia do sieci wodociągowej – kiedy warto je wybrać?

Dystrybutory wody filtrowanej coraz częściej pojawiają się w zakładach pracy, obiektach użyteczności publicznej, a nawet w domach. Nowym segmentem produktów w tej kategorii są dystrybutory z odwróconą osmozą, które nie wymagają podłączenia do sieci wodociągowej. Opisujemy, w jaki sposób działają, a także kiedy warto je wybrać.

czytaj całość

Jak działają dystrybutory wody z odwróconą osmozą?

Rosnąca świadomość ekologiczna społeczeństwa sprawia, że systemy filtrujące wodę zyskują coraz większą popularność. Dzięki filtrom oraz dystrybutorom wykorzystującym technologię odwróconej osmozy czystą wodę do picia możemy mieć zarówno w naszych domach, jak i biurach. Dowiedz się, w jaki sposób działają dystrybutory wody wykorzystujące odwróconą osmozę oraz w jakich warunkach warto z nich korzystać.

czytaj całość

Jak dbać o dystrybutor wody Miraqua, aby służył przez wiele lat?

Dystrybutor wody Miraqua to wygodne rozwiązanie w zakresie zdrowego trybu życia i jego komfortu. Swobodny i szybki dostęp do czystej, wzbogaconej w minerały wody o różnych temperaturach ułatwia codzienne nawadnianie organizmu i przygotowywanie ulubionych napojów z zachowaniem wszystkich ich właściwości. Aby jednak w pełni cieszyć się smakiem i atrybutami podawanej przez dystrybutor wody oraz oferowanymi przez urządzenie funkcjami, należy odpowiednio zadbać o jego kondycję. Wszelkie wskazówki i instrukcje dotyczące pielęgnacji Twojego dystrybutora znajdziesz w niniejszym artykule.

czytaj całość

Nablatowe, bezbutlowe dystrybutory wody – czy warto?

Pracodawcy mają obowiązek zapewnienia swoim pracownikom wody pitnej. W przestrzeniach biurowych najczęściej spotykamy klasyczne dystrybutory z ciężkimi plastikowymi butlami. W ostatnim czasie pojawiły się jednak dużo bardziej funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. Opisujemy, jak działają nablatowe, bezbutlowe dystrybutory wody i rekomendujemy kilka sprawdzonych modeli. Sprawdź, dlaczego bezbutlowe dystrybutory do wody już niedługo staną się standardowym wyposażeniem biura.   

czytaj całość

Najpopularniejsze rodzaje dystrybutorów wody

Woda to główny składnik ludzkiego organizmu. Jest niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania. Dlatego powinniśmy mieć łatwy dostęp do czystej i zdrowej wody zarówno w miejscu zamieszkania, jak i pracy. Coraz bardziej popularną alternatywą dla wody w plastikowych butelkach stają się dystrybutory wody. W artykule wskazujemy najpopularniejsze rodzaje tych urządzeń wraz z opisem sposobu ich działania. Rekomendujemy wybrane modele dystrybutorów idealne do zastosowania domowego i biurowego.

czytaj całość