+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Bindowanie

Poznaj sposoby na szybkie i trwałe łączenie dokumentów. Opisujemy najpopularniejsze systemy bindowania – METALBIND, C-BIND oraz TERBIND. Rekomendujemy wybór określonych urządzeń do bindowania i oprawiania dokumentów zależnie od tego, ile kartek chcesz połączyć oraz jaką oprawę chcesz zastosować.

 

10 powodów, dla których warto bindować dokumenty

Bindowanie to jeden z najczęściej stosowanych sposobów oprawiania dokumentów. Chroni je przed uszkodzeniami, a także zapewnia estetyczny i profesjonalny wygląd. Poznaj 10 powodów, dla których warto bindować dokumenty.

czytaj całość

Jak używać bindownicy elektrycznej?

Bindownica to bardzo przydatne urządzenie, zwłaszcza w biurach i miejscach, w których niezbędne jest estetyczne oprawianie różnego typu dokumentacji. Najwyższą wydajnością i dokładnością spośród nich wyróżniają się modele o napędzie elektrycznym. Dowiedz się, jak działają te urządzenia i jak efektywnie je wykorzystywać, by osiągnąć najlepsze rezultaty.

czytaj całość

Bindowanie dla początkujących: wszystko, co musisz wiedzieć

Czy chciałbyś, aby Twoja dokumentacja była oprawiona profesjonalnie? Bindowanie pozwala uzyskać elegancki wygląd dokumentów papierowych, który jest szczególnie istotny w przypadku materiałów projektowych, reklamowych i handlowych. Przedstawiamy najważniejsze informacje i wskazówki, dzięki którym zachwycisz swoich partnerów biznesowych profesjonalną oprawą dokumentacji. A bindować można na wiele sposobów…

czytaj całość

Różnice między bindowaniem w systemach METALBIND i C-BIND

Czy jest możliwe szybkie i proste bindowanie dokumentów bez konieczności dziurkowania, klejenia i zszywania papieru? Oczywiście! Systemy bindowania METALBIND i C-BIND to zdecydowanie najłatwiejsze systemy bindowania dokumentów. Bindownice pracujące w obu systemach obsługuje się niezwykle prosto, a dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych okładek i akcesoriów bez problemu oprawisz dokumentację dokładnie tak, jak chcesz. Ale który system wybrać: METALBIND czy C-BIND? Sprawdź, czym się różnią!

czytaj całość