+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Filtry do wody

(2)
Sortowanie
Filtr do wody Nablatowy filtr do wody - Coway Eden Spring P-08L
  • Nr katalogowy: 905676

Nablatowy filtr do wody.

dostępny

dostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
2 034,42 brutto 1 654,00 netto
Filtr do wody Podblatowy filtr do wody - Coway Cave Spring P-160L
  • Nr katalogowy: 905683

Podblatowy filtr do wody.

dostępny

dostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
2 463,69 brutto 2 003,00 netto

Filtry do wody pitnej

Filtry do wody umożliwiają szybkie przygotowanie zdrowej wody do picia. Są bardzo wygodne w użytkowaniu. Możemy z nich korzystać zarówno w domowych, jak i firmowych kuchniach. Jeśli chcemy zdecydować się na montaż filtrów podblatowych, musimy jedynie sprawdzić, czy dysponujemy wystarczającą przestrzenią w szafce pod zlewozmywakiem.

 

Filtry do wody pitnej oczyszczają wodę ze szkodliwych substancji, zanieczyszczeń mechanicznych, wirusów, bakterii oraz innych związków. Picie filtrowanej wody z kranu pozwala na rezygnację z kupowania wody w plastikowych butelkach. Dzięki temu ograniczamy zapotrzebowanie na produkcję tworzyw sztucznych. Jeśli dziennie wypijamy dwie butelki wody, produkujemy rocznie kilkadziesiąt kilogramów plastiku. Korzystanie z filtrów do wody to bardzo wygodny sposób na zapewnienie sobie zdrowej wody do picia. Sprawdź przygotowaną przez nas ofertę i wybierz model, który odpowiada Twoim potrzebom!

Filtr do wody Coway Eden Spring - zbliżenie na pokrętło
Filtr do wody Coway Eden Spring

W naszym asortymencie znajdziesz filtry do wody Coway. Koreański producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń i akcesoriów filtrujących wodę oraz powietrze dostarcza produkty zgodne z najnowszymi światowymi standardami w tym zakresie.

 

Oferujemy modele nablatowe i podblatowe, które nie wymagają podłączenia do gniazdka elektrycznego. Filtry do wody Coway z odwróconą osmozą oraz opcją mineralizacji zapewniają dostęp do czystej i zdrowej wody. Zaprojektowane zostały w taki sposób, aby filtracja wody przebiegała szybko i skutecznie zatrzymywała znajdujące się w wodzie zanieczyszczenia. Każde z urządzeń posiada atest PZH (Państwowego Zakładu Higienicznego).

Filtry do wody pitnej Coway zostały wyposażone w rozbudowane systemy oczyszczania, na które składają się:

  • Filtry sedymentacyjne – stanowią barierę dla osadów, pyłu, rdzy i piasku.
  • Filtry Nano-Sense – usuwają cząsteczki stałe, substancje organiczne i nieorganiczne, pozostałości chloru i lotne związki organiczne.
  • Filtry membranowe (RO) – filtry odwróconej osmozy, które neutralizują metale ciężkie, szkodliwe chemikalia, bakterie, wirusy i mikroorganizmy wodne.
  • Filtry Plus Inno-Sense – chronią przed związkami wydzielającymi nieprzyjemne zapachy.
  • Filtry mineralizujące (opcjonalne) – wzbogacają wodę o wapń, magnez i potas, a także obniżają jej kwasowość.
Zestaw filtrów do wody - prezentacja