+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Folie do wypełniaczy powietrznych

(2)
Sortowanie
  • Nr katalogowy: 906024

Wypełniacz powietrzny w rolce. Pojedyncza poduszka.

dostępny

dostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
158,67 brutto 129,00 netto
  • Nr katalogowy: 906048

Wypełniacz powietrzny w rolce. Mata 20 poduszek.

dostępny

dostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
330,87 brutto 269,00 netto

Folie wypełniacze powietrzne 

Wypełniacze powietrzne w formie mat lub poduszek to doskonały sposób na zabezpieczenie towaru podczas transportu. Amortyzują one drgania i chronią paczkę przed zmianami temperatury, nie zanieczyszczają przesyłki i nie chłoną wilgoci. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nawet delikatne towary nie ulegną zniszczeniu w trakcie wysyłki. Sprawdź ofertę folii OPUS i dobierz rozwiązanie dostosowane do potrzeb Twojej firmy.  

Folie do wypełniaczy powietrznych
Mata minibąbli

Folie do wypełniaczy powietrznych aeroPOUCH 

Wypełniacze foliowe aeroPOUCH występują w formie mat z minibąblami lub poduszek i przeznaczone są dla są wszystkich firm pragnących zoptymalizować proces pakowania i znacznie zwiększyć bezpieczeństwo towarów podczas transportu.

 

Do produkcji wypełniaczy wykorzystujemy folię HDPE o grubości 20 μm. HDPE to polietylen o wysokiej gęstości, uznawany za jeden z najbardziej ekologicznych materiałów i w pełni biodegradowalny. Wykazuje się nietoksycznością i odpornością na wpływ wody, soli, wilgoci oraz zanieczyszczeń i nadaje się do ponownego wykorzystania.

 

Maty z minibąblami i poduszki powietrzne OPUS dostępne są w różnych wymiarach. Dostarczane są do klientów w ergonomicznych rolkach.