+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Pakowanie

Jak zapakować paczkę?

Przedsiębiorcy z branży e-commerce doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak duży wpływ na zadowolenie klientów oraz koszty prowadzenia biznesu ma prawidłowe pakowanie towarów. Sprawdź nasze wskazówki, które pomogą Ci zadbać o odpowiednie zabezpieczenie paczek opuszczających magazyn.

czytaj całość

Wszystko o wypełniaczach powietrznych do kartonów

Zastanawiasz się nad wykorzystaniem wypełniaczy powietrznych w swoim sklepie internetowym? Podpowiadamy, na jakie parametry techniczne należy zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia do samodzielnej produkcji tego typu wypełniaczy. Sprawdź, jakie są najpopularniejsze rodzaje wypełniaczy powietrznych i dlaczego warto po nie sięgnąć.

czytaj całość

Czym wypełnić karton? 15 sposobów na wypełnienie pudełka

Jeśli chcemy, aby każdy etap obsługi klienta w naszym sklepie e-commerce był profesjonalny, musimy zadbać także o bezpieczną dostawę. Estetyczne opakowanie produktu przygotowanego do wysyłki to jeden z elementów kształtowania wizerunku firmy w oczach klienta. Podpowiadamy, jak wybrać praktyczną, a przy tym ekologiczną formę wypełnienia paczki, tak by zapewnić bezpieczną dostawę i zadowolić klienta.

czytaj całość