+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Pakowanie

Szukasz sposobów na szybkie pakowanie paczek i przygotowywanie ich do wysyłki? Skorzystaj z porad naszych specjalistów, którzy doradzają wybór ekologicznych i praktycznych wypełniaczy do kartonów. Sprawdź najnowsze rozwiązania logistyczne i organizacyjne w branży e-commerce.

 

Czy opłaca się samodzielne napełnianie powietrzem poduszek i mat foliowych?

Samodzielna produkcja wypełniaczy foliowych czy zakup gotowych poduszek napełnionych folią? Przed takim dylematem stoi wielu właścicieli biznesów e-commerce. Przygotowaliśmy kalkulację, w której porównujemy koszty zapakowania przesyłek z użyciem gotowych wypełniaczy oraz tych samodzielnej produkcji. Sprawdź, która opcja bardziej się opłaca.

czytaj całość

Jak zabezpieczać paczki z delikatnymi towarami?

Zapewnienie odpowiedniej ochrony delikatnym przedmiotom podczas wysyłki to duże wyzwanie dla podmiotów e-commerce i całej branży logistycznej. Kluczową rolę w procesie pakowania odgrywa zastosowanie materiałów i opakowań amortyzujących wstrząsy, które mogą pojawić się podczas transportu. Przeczytaj nasz praktyczny poradnik, który pomoże Ci zabezpieczyć nawet najbardziej narażone na uszkodzenie towary.  

czytaj całość

Jak zapakować paczkę?

Przedsiębiorcy z branży e-commerce doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak duży wpływ na zadowolenie klientów oraz koszty prowadzenia biznesu ma prawidłowe pakowanie towarów. Sprawdź nasze wskazówki, które pomogą Ci zadbać o odpowiednie zabezpieczenie paczek opuszczających magazyn.

czytaj całość

Wszystko o wypełniaczach powietrznych do kartonów

Zastanawiasz się nad wykorzystaniem wypełniaczy powietrznych w swoim sklepie internetowym? Podpowiadamy, na jakie parametry techniczne należy zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia do samodzielnej produkcji tego typu wypełniaczy. Sprawdź, jakie są najpopularniejsze rodzaje wypełniaczy powietrznych i dlaczego warto po nie sięgnąć.

czytaj całość

Czym wypełnić karton? 15 sposobów na wypełnienie pudełka

Jeśli chcemy, aby każdy etap obsługi klienta w naszym sklepie e-commerce był profesjonalny, musimy zadbać także o bezpieczną dostawę. Estetyczne opakowanie produktu przygotowanego do wysyłki to jeden z elementów kształtowania wizerunku firmy w oczach klienta. Podpowiadamy, jak wybrać praktyczną, a przy tym ekologiczną formę wypełnienia paczki, tak by zapewnić bezpieczną dostawę i zadowolić klienta.

czytaj całość