+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Dystrybutory do wody z filtrem Miraqua

(3)
Sortowanie

Aktywne filtry

wyczyść
  • Marka: Miraqua

Aktywne filtry

wyczyść
  • Marka: Miraqua
Zawieszka
Dystrybutor wody Dystrybutor wody - OPUS Miraqua Alfa
  • Nr katalogowy: 905607

Dystrybutor wody z filtrem.

dostępny

dostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
1 908,96 brutto 1 552,00 netto
Zawieszka
Dystrybutor wody Dystrybutor wody - OPUS Miraqua Yota
  • Nr katalogowy: 905614

Dystrybutor wody z filtrem.

dostępny

dostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
3 499,35 brutto 2 845,00 netto
Zawieszka
Dystrybutor wody Dystrybutor wody - OPUS Miraqua Delta
  • Nr katalogowy: 905737
chwilowo niedostępny

chwilowo niedostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
3 499,35 brutto 2 845,00 netto

Dystrybutory Miraqua

Dystrybutory wody Miraqua zostały zaprojektowane w odpowiedzi na potrzeby niewielkich biur i gospodarstw domowych w zakresie dostarczania czystej wody do picia. Dystrybutory filtrują i mineralizują wodę, a także umożliwiają jej podgrzewanie i chłodzenie. Użytkownicy uzyskują niemal natychmiastowy dostęp do wody chłodnej, ciepłej i gorącej. Dodatkowym atutem jest wzbogacanie wody w wodór, dzięki czemu zyskuje ona dodatkowe właściwości.

 

Urządzenia Miraqua charakteryzują się prostą oraz intuicyjną obsługą. Idealnie nadają się do użytku domowego oraz w miejscach takich jak biura, niewielkie sale konferencyjne czy poczekalnie. Dzięki ergonomicznej obudowie zajmują mało miejsca. Oferta obejmuje dystrybutory nablatowe Miraqua OPUS z podłączeniem lub bez podłączenia do sieci wodociągowej.

Dystrybutor wody Miraqua Alfa - aranżacja
System filtracji dystrybutora wody Miraqua Delta

Filtracja w dystrybutorach Miraqua

System filtrowania wody w dystrybutorach Miraqua wykorzystuje zaawansowaną technologię odwróconej osmozy. Proces usuwania zanieczyszczeń rozpoczyna się od filtra PAC, który usuwa większe cząstki, takie jak piasek, rdza czy chlor, a także redukuje nieprzyjemne zapachy. Następnie membrana RO o skuteczności 0,0001 μm pochłania drobniejsze zanieczyszczenia, bakterie i mikroorganizmy. Natomiast filtr kompozytowy z włókna węglowego CF poprawia smak wody, usuwa z niej nieprzyjemne zapachy i barwę. Ostatni filtr odpowiada za mineralizację wody – wzbogaca ją w takie minerały jak: wapń, magnez, potas, stront.

Dystrybutory do wody Miraqua – oferta OPUS

Oferta OPUS obejmuje dwa rodzaje nablatowych dystrybutorów do wody Miraqua:

  • dystrybutory bez podłączenia do sieci wodociągowej – wyposażone są w zbiorniki na wodę nalewaną z sieci oraz wodę odpadową (Miraqua Alfa i Miraqua Yota);
  • dystrybutory podłączane do sieci wodociągowej – zapewniają stały dostęp do filtrowanej wody bez konieczności uzupełniania zbiornika na czystą wodę i opróżniania zbiornika z wodą odpadową (Miraqua Delta).

 

Każdy model został wyposażony w dotykowy ekran, który zapewnia łatwą obsługę. Urządzenia potrzebują zaledwie trzech sekund do przygotowania gorącej wody. Charakteryzują się nowoczesnym i stylowym designem.

Nalewanie wody do dystrybutora Miraqua Yota