+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Zszywacze

(2)
Sortowanie
  • Nr katalogowy: 711733
dostępny

dostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
214,02 brutto 174,00 netto
  • Nr katalogowy: 985201
chwilowo niedostępny

chwilowo niedostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
118,08 brutto 96,00 netto

Zszywacze

Zszywacze biurowe służą do łączenia arkuszy papieru za pomocą metalowych drucików wygiętych w kształt litery „U” — zszywek. Mechanizm polega na wbiciu drucika w papier i zaciśnięciu go w taki sposób, aby kartki były ze sobą mocno ściśnięte. Małe zszywacze mogą spiąć kilka kartek, natomiast profesjonalne modele łączą ze sobą nawet 250 kartek, co znacznie ułatwia i przyspiesza wykonywanie obowiązków biurowych.

Zszywki do IDEAL 8560

Zszywacze do biura – rodzaje

Zszywacze znajdują się w niemal każdym biurze. Zależnie od budowy i sposobu działania można wyróżnić kilka podstawowych rodzajów.

 

Zszywacze elektryczne

Zapewniają wydajną i nieprzerwaną pracę dzięki zastosowaniu kartridża o pojemności kilku tysięcy zszywek. Niektóre modele wyposażone są w funkcję wykrywania papieru i automatycznie zszywają kartki. Zszywacze elektryczne oferują kilka technik zszywania: zamknięte, otwarte, płaskie, tapicerskie.

 

Zszywacze długoramienne

Znane także jako duże zszywacze biurowe. Najczęściej wykorzystywane są do spinania dużej liczby kartek. Większość modeli ma regulator pozycji zszywania, aby zapewnić precyzyjne zszywanie arkuszy o dużych wymiarach.

 

Zszywacze obrotowe

Wyróżniają się mocnym korpusem i metalowym mechanizmem. Dzięki zastosowaniu głowicy obrotowej gwarantują komfortową pracę przez długi czas. Umożliwiają zszywanie notesów, zeszytów i broszur.

 

Zszywacze nożycowe

Inaczej zszywacze ręczne. Wyróżniają się ergonomicznym kształtem i mechanizmem nożycowym zapewniającymi wygodne zszywanie nawet kartek o dużych wymiarach.

 

Minizszywacze

Minizszywacze dostępne są w wielu kolorach, często są używane w szkołach przez dzieci. Większość z nich wyposażona jest w ergonomiczną i antypoślizgową rękojeść.