+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Gilotyny do papieru A3

(2)
Sortowanie

Aktywne filtry

wyczyść
  • Zastosowanie: do papieru A3

Aktywne filtry

wyczyść
  • Zastosowanie: do papieru A3

Gilotyna profesjonalna

Gilotyna elektryczna - IDEAL 4855

IDEAL
  • Nr katalogowy: 325212

Profesjonalna gilotyna z systemem EASY-CUT, automatycznym dociskiem, panelem dotykowym do sterowania siodłem oraz systemem bezpieczeństwa SCS.

na zamówienie

na zamówienie

Gilotyna profesjonalna

Gilotyna ręczna - IDEAL 4705

IDEAL
  • Nr katalogowy: 210051

Ręczna gilotyna o dużej wydajności i dokładności cięcia. Polecana jako gilotyna introligatorska lub poligraficzna dla małych firm.

chwilowo niedostępny

chwilowo niedostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
14520,15 brutto 11805,00 netto

Gilotyny do cięcia papieru A3

Gilotyny do cięcia papieru A3 pozwalają na dokładne przycinanie arkuszy do potrzebnego formatu. Umożliwiają cięcie wielu kartek jednocześnie. Urządzenia są wyposażone w zabezpieczenia minimalizujące ryzyko skaleczeń. W naszej ofercie znajdziesz gilotyny elektryczne i ręczne do cięcia formatu A3.

Gilotyna ręczna do formatu A3 IDEAL 4705
System przycisków bezpieczeństwa w gilotynie do formatu A3 IDEAL 4855

Gilotyny elektryczne do formatu A3

Gilotyny elektryczne do formatu A3 znacznie usprawniają pracę z dokumentami w tym rozmiarze. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje przezroczysta osłona, którą trzeba zamknąć, aby urządzenie mogło rozpocząć pracę. Gilotyny są wyposażone w automatyczny docisk zapewniający precyzyjne cięcie. Na uwagę zasługuje panel sterujący z programatorem, który umożliwia szybkie dostosowanie ustawień do potrzeb użytkownika.

Gilotyny ręczne do formatu A3

Gilotyny do formatu A3 w ofercie sklepu OPUS gwarantują precyzję cięcia oraz bezpieczeństwo działania. Wyposażone są w przezroczystą osłonę blokującą cięcie przy otwartej osłonie noża, blokadę utrzymującą nóż w górze oraz możliwość bezpiecznej wymiany ostrza bez demontażu pokrywy. Zastosowanie noży z wysokogatunkowej niemieckiej stali zapewnia szybkie i dokładne cięcie.

Gilotyna ręczna do formatu A3 IDEAL 4705 - system bezpiecznej wymiany noży