+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Gilotyny hydrauliczne

(4)
Sortowanie
Gilotyna profesjonalna Gilotyna elektryczno-hydrauliczna - IDEAL 5560
  • Nr katalogowy: 360114

Profesjonalna i wyjątkowo bezpieczna gilotyna z hydraulicznym mechanizmem noża i docisku oraz łatwym w obsłudze panelem dotykowym.

na zamówienie

na zamówienie

Gilotyna profesjonalna Gilotyna elektryczno-hydrauliczna - IDEAL 5560 LT
  • Nr katalogowy: 365119

Profesjonalna i wyjątkowo bezpieczna gilotyna z hydraulicznym mechanizmem noża i docisku oraz łatwym w obsłudze panelem dotykowym. Dodatkowo wersja LT wyposażona jest w dysze powietrzne pozwalające na łatwe przemieszczanie dużych stosów papieru na stole roboczym.

na zamówienie

na zamówienie

Gilotyna profesjonalna Gilotyna elektryczno-hydrauliczna - IDEAL 7260 LT
  • Nr katalogowy: 378416

Topowy model gilotyn firmy IDEAL. Profesjonalna i wyjątkowo bezpieczna gilotyna z hydraulicznym dociskiem, łatwym w obsłudze profesjonalnym panelem oraz z "kurtyną bezpieczeństwa" zapewnioną przez wyjątkowo czułe fotokomórki pracujące w podczerwieni.

na zamówienie

na zamówienie

Gilotyna profesjonalna Gilotyna elektryczno-hydrauliczna - IDEAL THE 56
  • Nr katalogowy: 905681

Profesjonalna i wyjątkowo bezpieczna gilotyna z hydraulicznym dociskiem i łatwym w obsłudze profesjonalnym panelem dotykowym.

na zamówienie

na zamówienie

Gilotyny do papieru hydrauliczne

Gilotyny hydrauliczne IDEAL to urządzenia o świetnej wydajności i dużej mocy przeznaczone do większych drukarni, punktów ksero i agencji reklamowych. Ostre noże i nacisk hydrauliczny zapewniają doskonałą precyzję cięcia i szybkość przygotowywania dokumentacji. Gwarantują użytkownikowi bezpieczeństwo obsługi. Poszczególne elementy obudowy, mechanizm docisku oraz noże zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu posłużą wiele lat.

Gilotyna elektryczno-hydrauliczna IDEAL THE 56 - panel sterowania
Gilotyna elektryczno-hydrauliczna IDEAL 5560 LT

Hydrauliczne gilotyny do papieru – oferta OPUS

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem gilotyn IDEAL w Polsce. Gilotyny IDEAL odznaczają się bardzo dobrymi parametrami w zakresie skuteczności oraz wydajności działania. Poszczególne modele umożliwiają cięcie papieru o jednorazowej łącznej grubości nawet do 720 mm. Wyposażone są m.in. w następujące elementy:

  • ekrany dotykowe 15,6” z intuicyjnym oprogramowaniem;
  • elektroniczna kontrola docisku i optyczne wyświetlanie linii cięcia;
  • systemy bezpieczeństwa SCS, które składają się z oburęcznej aktywacji ostrza, kurtyny świetlnej na podczerwień, bezpiecznej wymiany noży i zabezpieczenia hasłem dostępu;
  • opatentowane przyciski EASY-CUT, które gwarantują bezpieczną obsługę oburęczną.