+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Kosze na śmieci

(2)
Sortowanie
Kosz na śmieci Kosz na śmieci - OPUS Robin Smart
  • Nr katalogowy: 904662

Automatyczny, dotykowy kosz na śmieci OPUS Robin Smart.

dostępny

dostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
666,66 brutto 542,00 netto
Worki do kosza Worki do kosza OPUS Robin Smart
  • Nr katalogowy: 904679

Worki do kosza OPUS Robin Smart.

dostępny

dostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
21,16 brutto 17,20 netto

Automatyczne, bezdotykowe kosze na śmieci

Kosze na śmieci znajdują się na wyposażeniu biur, magazynów, poczekalni czy sal konferencyjnych. Pozwalają utrzymać porządek w naszym otoczeniu. Dotychczas najczęściej spotykaliśmy tradycyjne kosze, które niestety nie były pozbawione wad. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pracodawców i pracowników dotyczących zapewniania higienicznych warunków pracy. Przedstawiamy inteligentne rozwiązanie w postaci automatycznych koszy na śmieci OPUS.

Zapełniony kosz na śmieci OPUS Robin Smart
Kosz na śmieci OPUS Robin Smart - zbliżenie na front

Kosze na śmieci – oferta OPUS

Automatyczne kosze na śmieci OPUS Robin Smart pomagają w utrzymaniu porządku w biurze i zapewniają higieniczne warunki pracy. Dzięki bezdotykowej pokrywie, którą otwiera się ruchem ręki lub uniesieniem kolana, możemy wyrzucić śmieci bez dotykania pokrywy. Wbudowane czujniki wykrywają ruch człowieka znajdującego się w odległości do 35 cm. Kosze na śmieci OPUS oferują także automatyczne zamykanie i nakładanie worka. Nie musisz więc brudzić rąk, aby wymienić worek na śmieci. Dodatkowo ograniczasz kontakt z bakteriami i brudnymi przedmiotami, które znajdują się wewnątrz.

Kosze Robin mają nowoczesny wygląd i kompaktowe wymiary. Bezprzewodowe działanie możliwe jest dzięki wbudowanemu akumulatorowi, który ładuje się w 3 godziny za pomocą wtyczki USB-C. Niski poziom baterii jest komunikowany przez świecącą kontrolkę, z kolei sygnały dźwiękowe informują, że worek jest zapełniony.

 

W naszej ofercie znajdziesz także worki do kosza OPUS Robin Smart. W jednym opakowaniu znajduje się 15 sztuk worków o pojemności 12 litrów.

 

Automatyczny, bezdotykowy kosz na śmieci OPUS Robin Smart będzie również funkcjonalnym i designerskim dodatkiem w każdym domu.

Podłączenie kabla USB-C do kosza na śmieci OPUS Robin Smart