+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Gilotyny biurowe

(3)
Sortowanie

Aktywne filtry

wyczyść
  • Zastosowanie: biurowa

Aktywne filtry

wyczyść
  • Zastosowanie: biurowa

Gilotyna do papieru

Gilotyna ręczna - IDEAL 4305

IDEAL
  • Nr katalogowy: 205002

Standardowa gilotyna ręczna. Jest prosta i bezpieczna w obsłudze. Idealna jako wyposażenie biur oraz firm świadczących usługi kopiowania i oprawiania dokumentów.

dostępny

dostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
7872,00 brutto 6400,00 netto

Gilotyna do papieru

Gilotyna elektryczna - IDEAL 4315

IDEAL
  • Nr katalogowy: 305115

Gilotyna elektryczna. Łatwa i wygodna w obsłudze. Zaprojektowana jako urządzenie stołowe.

na zamówienie

na zamówienie

Gilotyna do papieru

Gilotyna elektryczna - IDEAL 4350

IDEAL
  • Nr katalogowy: 305610

Nowoczesna gilotyna elektryczna z automatycznym dociskiem. Polecana jako gilotyna introligatorska lub poligraficzna dla małych firm i zakładów usługowych.

na zamówienie

na zamówienie

Gilotyny do biura

W wielu biurach pracownicy stają przed koniecznością docinania arkuszy papieru do niestandardowych wymiarów. W takich przypadkach proste cięcie nożyczkami najprawdopodobniej nie zapewni wymaganej dokładności – nie mówiąc już o czasie, który trzeba będzie poświęcić na cały proces. W takich przypadkach najlepszym wyjściem okaże się zakup gilotyny biurowej – profesjonalnego urządzenia pozwalającego na dokładne cięcie papieru do preferowanych wymiarów.

 

Poznaj nasz asortyment gilotyn do biur marki IDEAL – jednego ze światowych liderów w dziedzinie wyposażenia biurowego, który oferuje wysokiej klasy urządzenia o napędzie elektrycznym i ręcznym. Wszystkie dostępne produkty objęte są pełną gwarancją producenta oraz naszym fachowym wsparciem na każdym etapie realizacji zamówienia.

Gilotyna IDEAL 4305
Gilotyna IDEAL 4315

Gilotyny biurowe do papieru – rodzaje

Ze względu na sposób dokonywania cięcia biurowe gilotyny do papieru możemy podzielić na modele ręczne i elektryczne. Gilotyny ręczne posiadają ostrze opuszczane przez użytkownika. Tego typu urządzenia rekomendowane są przede wszystkim do biur oraz wszystkich innych miejsc, które nie wymagają cięcia dużej ilości arkuszy. 

 

Gilotyny elektryczne projektowane są natomiast z myślą o biurach produkujących większe ilości dokumentów na wymiar. Znajdujące się w nich ostrza opuszczane są poprzez elektromechaniczny napęd, który zapewnia bardzo dużą siłę cięcia, a co za tym idzie – umożliwia docinanie większej ilości arkuszy jednocześnie.

Planuję zakup gilotyny do biura. Na co powinienem zwrócić uwagę przed zakupem?

Przed zakupem gilotyny biurowej zwróć uwagę na kilka kluczowych parametrów i funkcji wyróżnionych w kartach produktowych w naszym sklepie:

  • Obsługiwany format – w zależności od modelu gilotyny mogą obsługiwać różny maksymalny format papieru, najczęściej A4 lub A5.
  • Grubość cięcia – określa maksymalną grubość arkuszy papieru, które gilotyna jest w stanie jednorazowo przeciąć.
  • System bezpieczeństwa – gilotyny wyposażane są w różne technologie, które mają za zadanie zapewnić pełne bezpieczeństwo podczas obsługi. Najczęściej stosuje się systemy osłon lub układy wymagające wciśnięcia przycisków za pomocą obu dłoni do uruchomienia noża.
  • Funkcje dodatkowe – optyczne wyświetlanie linii cięcia, automatyczny docisk czy wyświetlacze cyfrowe mogą znacznie ułatwić pracę.
  • Ergonomia – przeanalizuj wymiary i wagę interesującego Cię modelu gilotyny, w szczególności jeśli myślisz o częstym przenoszeniu urządzenia.