+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Urządzenia do wypełniaczy powietrznych

(2)
Sortowanie
Zawieszka
Urządzenie do wypełniania Urządzenie do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych - OPUS aeroPOUCH 4
  • Nr katalogowy: 906147

Urządzenie do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych.

dostępny

dostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
2 316,09 brutto 1 883,00 netto
Zawieszka
Urządzenie do wypełniania Urządzenie do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych - OPUS aeroPOUCH 9 Pro
  • Nr katalogowy: 906154

Urządzenie do wypełniania powietrzem poduszek lub mat foliowych.

chwilowo niedostępny

chwilowo niedostępny

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Wysyłka w ciągu 48 godzin.

Cena
8 421,81 brutto 6 847,00 netto

Urządzenia do produkcji wypełniaczy powietrznych 

Poszukujesz rozwiązania, które zapewni szybką produkcję wypełniaczy do przesyłek? Sprawdź urządzenia do wypełniaczy powietrznych OPUS, dzięki którym samodzielnie napełnisz maty i poduszki. Rekomendujemy je w szczególności obsługującym dużą ilość zamówień przedsiębiorstwom, którym zależy na ograniczeniu kosztów i skróceniu czasu przygotowywania przesyłek.  
 
Zróżnicowane wydajność i moc urządzeń OPUS pozwalają z łatwością dobrać model dostosowany do potrzeb niemal każdej firmy. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i kontaktu w przypadku problemów z wyborem właściwego rozwiązania.   

Urządzenia do produkcji wypełniaczy powietrznych
Urządzenia do wypełniaczy powietrznych

Maszyny do wypełniaczy powietrznych OPUS – dlaczego warto? 

Urządzenia do produkcji wypełniaczy powietrznych marki OPUS cechują: 

  • wysoka wydajność, 
  • wytrzymałość, 
  • intuicyjna obsługa, 
  • niska cena. 

 

Maszyny do wypełniania poduszek powietrznych OPUS – oferta 

W skład asortymentu OPUS wchodzą urządzenia do produkcji poduszek powietrznych, zaprojektowane z myślą o zaspokajaniu zróżnicowanych potrzeb firm. Każdy model cechuje się korzystnym stosunkiem ceny do funkcjonalności i wydajności.  

OPUS aeroPOUCH 4 

Model aeroPOUCH 4 to uniwersalne urządzenie o mocy 250 W, zapewniające prędkość napełniania poduszek 12 m/min i nawet trzy razy większą wydajność niż konkurencyjne rozwiązania. Urządzenie wyposażono w płynną regulację ciśnienia i prędkości za pomocą pokrętła, co umożliwia uzyskanie odpowiedniej sprężystości wypełnień. Automatycznie rozsuwające się wałki grzewcze niwelują problem stopionych folii pod wpływem temperatury grzałek. Kompaktowe wymiary, prosta obsługa i atrakcyjna cena czynią z aeroPOUCH 4 idealne urządzenie dla sklepów internetowych wysyłających dziennie dziesiątki, a nawet setki przesyłek.  

OPUS aeroPOUCH 4 - urządzenie do wypełniaczy powietrznych
OPUS aeroPOUCH 8 - urządzenie do wypełniaczy powietrznych

OPUS aeroPOUCH 8  

Urządzenie do produkcji wypełniaczy powietrznych aeroPOUCH 8 zostało wyposażone w wydajny silnik 220 W, zapewniający prędkość 8 m/min, oraz stabilizator do rolek wielkoformatowych. Regulacja prędkości jest sparowana z regulacją ciśnienia i odbywa się za pomocą pokrętła. Urządzenie może być sterowane za pomocą przycisku nożnego, dołączonego do zestawu. Przejście z obsługi ręcznej na nożną odbywa się w sposób płynny.  

OPUS aeroPOUCH 9 Pro  

Najbardziej zaawansowane urządzenie do produkcji poduszek powietrznych, w pełni przystosowane do potrzeb dużych sklepów e-commerce. 300 W mocy pozwala na napełnianie mat z prędkością aż 20 m/min. Parametry, takie jak ciśnienie i prędkość, regulowane są przez operatora za pomocą wygodnego panelu sterowania. Użytkownik ma możliwość zaprogramowania długości gotowego wypełnienia, zatrzymania urządzenia wyłącznikiem bezpieczeństwa i obsługi za pomocą pedału. W porównaniu do urządzeń konkurencji o podobnych parametrach technicznych aeroPOUCH 9 PRO dostępny jest w dużo niższej cenie.  

OPUS aeroPOUCH 9 Pro - urządzenie do wypełniaczy powietrznych