+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Gilotyny i obcinarki

Na naszym blogu znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące precyzyjnego cięcia papieru. Wyjaśniamy różnice w sposobie działania poszczególnych urządzeń do cięcia papieru, m.in. obcinarek nożycowych, obcinarek krążkowych, gilotyn ręcznych i gilotyn elektrycznych. Przeczytaj porady dotyczące wyboru optymalnego urządzenia do Twojego biura.

 

Najlepsze obcinarki i gilotyny – TOP 10 urządzeń do biura

Potrzeba przycięcia dokumentu lub pliku kartek papieru pojawia się niemal w każdej firmie. Cięcie papieru z wykorzystaniem nożyczek może okazać się niewystarczająco precyzyjne. Do wykonywania tego typu zadań służą obcinarki i gilotyny, które umożliwiają docinanie arkuszy do interesujących nas wymiarów. Przygotowaliśmy listę 10. rekomendowanych modeli, które będą odpowiednie dla biur i zakładów obsługujących różne ilości dokumentów papierowych.

czytaj całość

Czym ciąć papier? Narzędzia do precyzyjnego cięcia papieru

Papier to łatwy w obróbce materiał, znajdujący szereg zastosowań w pracy biurowej. Jeśli zależy nam na uzyskaniu konkretnego formatu papieru, konieczne będzie wykorzystanie odpowiedniego sprzętu. Sprawdź sposoby na szybkie i wygodne cięcie papieru. Zobacz, jakie urządzenia pomogą Ci w uzyskaniu jego idealnego rozmiaru.

czytaj całość