Uniwersalna folia do złoceń, nabłyszczeń w arkuszach - O.FOIL Q&E - 9 x 18 cm - złoty - 200 arkuszy

OPUS
  • 35,57 zł netto /  43,75 zł brutto
  • 801350
  • 200 arkuszy
  • Duża ilość. Wysyłka w ciągu 48 godzin.
  • porównaj

    Darmowa wysyłka powyżej 800 zł netto

Przeznaczenie folii: uniwersalna
Rodzaj folii: w arkuszach
Rozmiar arkusza: 9 x 18 cm
Ilość arkuszy: 200 sztuk

Folia do złoceń


Wśród produktów naszego asortymentu znajduje się wysokiej jakości folia do złoceń. Dzięki niej można nadać napisom, literom, czy ilustracjom piękny metaliczny połysk. Jej wykorzystanie sprawi, że powierzchnie, na które będzie naniesiona będą wyglądały na bardziej eleganckie. Folia do złoceń może być kupiona u nas w jednym z wielu kolorów, dzięki czemu można ją dobrać bezpośrednio pod kątem własnych potrzeb. Ma ona szerokie zastosowanie, dlatego duży przekrój barw jest tutaj istotny.


​Parametry techniczne folii do złoceń


Folia do złoceń jest wytrzymała i wykonana z wysokiej jakości materiałów. Została przygotowana w formie arkuszy dedykowanych pod kątem systemu GOLDCOVER. W jednym opakowaniu znajduje się 200 arkuszy.
Przeznaczenie: uniwersalna (poza okleiną Busieness+)
Folia do złoceń z naszej oferty może mieć jeden z dwóch rozmiarów arkusza:
9 × 18 cm – sugerowana do urządzenia: Goldpress 4+ oraz przystawki Imagepress
13 × 21 cm – sugerowana do urządzeń: Goldpress 5 oraz serii Masterpress
UWAGA!
W przypadku urządzeń z serii Masterpress folia jest mniejsza niż maksymalna wielkość matrycy.

​Zakup folii do złoceń u producenta

Jesteśmy renomowanym producentem różnego rodzaju urządzeń i materiałów biurowych. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat i dbamy o to, by wszystkie nasze wyroby całkowicie spełniały oczekiwania naszych klientów. Folia do złoceń jaką przygotowaliśmy dla naszych odbiorców jest wytrzymała, łatwa w użyciu i ładnie się prezentuje po naniesieniu. Wierzymy, że jej jakość zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta i pozwoli uzyskać pożądany efekt końcowy. Proponowana przez nas folia do złoceń w arkuszach, to doskonała propozycja dla każdego, kto szuka profesjonalnej folii do nabłyszczania. Bez większych trudności można dzięki niej stworzyć pięknie prezentujące się certyfikaty, dyplomy i inne dokumenty, które mają być eleganckie i zdobione.

X

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityką prywatności