Złociarka cyfrowa - Foil Xpress Automat + moduł Cyclone

IMPRESS SYSTEMS
maksymalna powierzchnia druku (W x S): 203 x 305 mm
szerokość głowicy drukującej: 57 mm
rozdzielczość druku: 300 x 600 dpi
automatyczne pozycjonowanie głowicy: Tak
interfejs: USB
systemy operacyjne: Rodzina systemów Windows
Zasilanie: 220 - 240 V, 50 / 60 Hz
Waga:
• waga netto: 20 kg
• waga brutto: 25 kg

Drukarka złocąca Foil Xpress Automat to kompaktowe, nabiurkowe urządzenie do wykonywania złoceń i nabłyszczeń na płaskich powierzchniach, takich jak: twarde i miękkie okładki do opraw, karton, papier, a także całe książki, pamiętniki czy fotoksiążki. Urządzenie z powodzeniem może zastąpić tradycyjną metodę termo lub sitodruku.
Foil Xpress Automat to niewielkie koszty eksploatacji. Dzięki zastosowaniu folii w rolce nie ma potrzeby stosowania drogich matryc, tuszy czy innych drogich materiałów. Urządzenie doskonale nadaje się do indywidualizacji zarówno w niskich jak i dużych nakładach. Dzięki specjalnej podstawce istnieje możliwość wykonania nabłyszczeń na metalowych kanałach systemu METALBIND. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w moduł pozwalający na nadruk na przedmiotach o kształcie cylindrycznym np. długopisy.

UWAGA!!
Na maksymalną powierzchnię druku (W x S): 203 × 305 mm składa się pięć wydruków (pasów) o wymiarze (W x S): 57 × 203 mm oraz margines 2 razy po 10 mm. Pomiędzy wydrukami (pasami) może występować drobne przesunięcie.

Film
X

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.