+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Niszczarka biznesowa

Niszczarka - IDEAL 2445

  • Nr katalogowy: 546518

Niszczarka biznesowa

Niszczarka - IDEAL 2445

Niszczarka - IDEAL 2445
  • Nr katalogowy: 546518

Warianty produktu (9)

Cena
4 050,39
(3 293,00 zł netto)
Cena
3 293,00
(4 050,39 zł brutto)
chwilowo niedostępny chwilowo niedostępny
Wysyłka w ciągu 48 godzin

Wysyłka w ciągu 48 godzin

darmowa dostawa powyżej 984.00 zł brutto

darmowa dostawa powyżej 800.00 zł netto

Mocna i wygodna w użytkowaniu przybiurkowa niszczarka z systemem SSC (Inteligentny System Kontroli z ang. Smart Shred Control).

Wygodna w obsłudze i mocna przybiurkowa niszczarka dokumentów z funkcją SSC – Smart Shred Control – która zapobiega zacięciu papieru. Posiada wszystkie systemy zabezpieczeń i unikalne funkcje, jak kontrolowany fotokomórką AUTO/START/STOP czyli inteligentny przełącznik trybu pracy ze wskaźnikiem optycznym. Obudowa z płyty meblowej, drzwiczki zabezpieczone zamkiem magnetycznym, energooszczędny, cicho pracujący i przyjazny dla środowiska silnik 390 W, plastikowy kosz na ścinki, kółka. Do tego możliwość wyboru 3 wersji urządzenia o różnych parametrach niszczenia (od 4 mm w systemie paskowym po 2 × 15 mm oraz  4 x 40 mm w systemie paskowo-odcinkowym).

Niszczarki biznesowe PREMIUM marki IDEAL

Jest to segment niszczarek do papieru charakteryzujący się bardzo dużą wydajnością oraz jakością wykonania. Niewątpliwym atutem jest także cicha praca i energooszczędność.

Klapka w niszczarce IDEAL 2445

Większe bezpieczeństwo

Klapka bezpieczeństwa znajdująca się przy wlocie szczeliny podawczej jest dodatkowym elementem zabezpieczającym, który chroni palce i zabezpiecza przed wciągnięciem niepożądanych obiektów takich jak np. krawat czy inne części garderoby.

Przełącznik Easy Switch

To przede wszystkim łatwość obsługi. Inteligentny wielofunkcyjny przełącznik ze zintegrowanymi wskaźnikami świetlnymi wskazującymi aktualny stan pracy urządzenia. Pełni także funkcję „wyłącznika awaryjnego”.

Przełącznik w niszczarce IDEAL 2445
SSC w niszczarce IDEAL 2445

SSC – inteligentna kontrola niszczenia

Uśmiechnij się ;) teraz niszczenie odbywa się bez zacięć papieru! Uśmiechnięta buźka informuje Cię o ilości podawanych dokumentów, jeśli świeci na zielono, wszystko jest w porządku. Jeśli buźka miga oznacza to, że ilość papieru jest zbyt duża i urządzenie jest za bardzo obciążone.

Komponenty elektroniczne najwyższej jakości

Sprawdzone i przetestowane: niezawodna płytka drukowana kontrolująca wszystkie automatyczne funkcje niszczarki, w tym tryb oszczędzania energii.

Elektronika w niszczarce IDEAL 2445
Pijemnik na ścinki w niszczarce IDEAL 2445

Wygodny pojemnik na ścinki

Przyjazny dla środowiska kosz na śmieci można łatwo wyjąć z szafki bez obawy o ubrudzenie się. Ścinki możemy zbierać bezpośrednio w pojemniku lub z jednorazowym workiem foliowym.

Hartowane stalowe noże tnące

Celem firmy Krug & Priester od zawsze była produkcja niszczarek niezawodnych o bardzo wysokiej jakości. Niszczarki biznesowe premium wyposażone są w najwyższej jakości noże tnące wykonane ze specjalnej hartowanej stali. Elementy te są poddawane największym obciążeniom, a mimo to mamy pewność ich niezawodności, dlatego też wprowadziliśmy dożywotnią gwarancję na ich pękanie.

Hartowane nożyce w niszczarce IDEAL 2445
IDEAL 2445 - automatyczna olejarka

Automatyczne smarowanie noży tnących

Dzięki ciągłemu smarowaniu noży tnących podczas rozdrabniania papieru mamy gwarancję stałej wysokiej wydajności.

blue angel certyfikat 300 300 1687076628

BLUE ANGEL

Ze względu na wysoką efektywność energetyczną niszczarka otrzymała niemiecką nagrodę „Blue Angel”. „Zerowe” zużycie energii w tych modelach polega na całkowitym oraz automatycznym wyłączeniu urządzenia, co skutkuje zerowym zużyciem energii już po 15 minutach przerwy w użytkowaniu.

Parametry techniczne

MarkaIDEAL
Szerokość ścinka2 x 15 mm
System cięciapaskowo-odcinkowy (CC)
Szczelina podawcza dla papieru240 mm
Maksymalna ilość niszczonych kartek (80 g/m²)10
Maksymalna ilość niszczonych kartek (70 g/m²)12
Pojemność kosza na ścinki35 litrów
Poziom bezpieczeństwa - kategoria P P-5
Poziom bezpieczeństwa - kategoria Tx Tx-5
Poziom bezpieczeństwa - kategoria Ex Ex-4
Poziom bezpieczeństwa - kategoria F F-2
Niszczy karty kredytowetak
Niszczy płyty CDnie
Odporna na zszywki biurowetak
Odporna na spinacze biurowetak
Automatyczny podajnik papierunie
Automatyczny START/STOPtak
Zabezpieczenie przed przegrzaniempodwójne
Automatyczne wyłączenie tak
Zerowy pobór prądu (po przerwie w pracy)tak
Kółkatak
Rewers automatyczny
Waga netto21 kg
Waga brutto22,70 kg
Wysokość635 mm
Szerokość395 mm
Głębokość291 mm
Gwarancja na noże tnącedożywotnia
Gwarancja na urządzenie5 lat
Typbiznesowa
NiszczyA4, karty kredytowe
Funkcjeautomatyczne wyłączenie, automatyczne zatrzymanie w przypadku przepełnienia kosza na ścinki, automatyczny rewers, automatyczny START/STOP, fotokomórka, hartowane stalowe noże tnące, skrętne kółka, automatyczne zatrzymanie w przypadku zacięcia papieru, odporna na spinacze biurowe, odporna na zszywki biurowe, podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem, Safety Flap - kontrolowana elektronicznie pokrywa bezpieczeństwa, SPS (Safety Protection System) - zespół zabezpieczeń ochronnych, zerowy pobór prądu (po przerwie w pracy)
Dodatkowe cechy niszczarkifotokomórka, EASY SWITCH - wielofunkcyjny podświetlany przełącznik trybu prac, SPS (Safety Protection System) - zespół zabezpieczeń ochronnych, automatyczne zatrzymanie w przypadku przepełnienia kosza na ścin, automatyczny rewers, odcięcie zasialania w przypadku zacięcia papieru, podwójne zabezpieczenie silnika, SSC (Smart Shred Control) - system zapobiegania zacięciu papieru, Safety Flap - kontrolowana elektronicznie pokrywa bezpieczeństwa, Jednoelementowe hartowane stalowe noże tnące

Pliki do pobrania