+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Recenzje, testy i opinie

W tym dziale znajdziesz testy i recenzje najpopularniejszych urządzeń biurowych. Poznaj opinie naszych ekspertów, którzy doradzają, czym się kierować przy wyborze konkretnych sprzętów i akcesoriów do biura. 

 

Kosz na śmieci do biura – jaki wybrać?

Odpowiednia aranżacja przestrzeni biurowej wpływa na estetykę biura oraz na efektywność pracy. Ze względu na przeznaczenie kosze na śmieci są raczej koniecznym elementem wyposażenia, a nie ozdobą. W niniejszym artykule wskażemy, jakie aspekty warto wziąć pod uwagę, aby wybrany kosz był nie tylko praktyczny, ale także pasował do estetyki biura.

czytaj całość

Najlepsze obcinarki i gilotyny – TOP 10 urządzeń do biura

Potrzeba przycięcia dokumentu lub pliku kartek papieru pojawia się niemal w każdej firmie. Cięcie papieru z wykorzystaniem nożyczek może okazać się niewystarczająco precyzyjne. Do wykonywania tego typu zadań służą obcinarki i gilotyny, które umożliwiają docinanie arkuszy do interesujących nas wymiarów. Przygotowaliśmy listę 10. rekomendowanych modeli, które będą odpowiednie dla biur i zakładów obsługujących różne ilości dokumentów papierowych.

czytaj całość

Porównanie lamiantorów biurowych uniLAM A3 Basic i uniLAM A3

Laminowanie pozwala uzyskać estetyczny wygląd dokumentów i zabezpieczyć je przed zalaniem lub zgnieceniem. Możemy wyposażyć nasze biura w proste laminatory przeznaczone do sporadycznego użytku lub w bardziej zaawansowane modele o większej mocy, które zapewniają szybsze laminowanie. Porównaliśmy dwa popularne modele laminatorów, aby wskazać najważniejsze różnice i oferowanych funkcjach. Sprawdź, który laminator będzie odpowiedni do Twojego biura lub domu.

czytaj całość