+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Inspiracje

Prezentujemy aktualne trendy w organizacji pracy biurowej. Sprawdź, jak zmieniało się w ostatnich latach podejście do tworzenia miejsca pracy w naszych biurach i domach. Przedstawiamy ciekawostki dotyczące oczekiwań pracowników wobec pracodawców w zakresie mobilności, miejsca pracy i benefitów. Poznaj zasady dotyczące organizacji ergonomicznych i bezpiecznych przestrzeni do pracy.

 

Zalety kalendarzy książkowych

Ręczne sporządzanie zapisków sprzyja zapamiętywaniu informacji i pozwala zapisywać je w absolutnie dowolny sposób. Czasem łatwiej jest zaplanować dzień, zorganizować spotkanie czy po prostu poukładać sobie to, co kłębi się w głowie, zapisując wszystko w formie tabeli bądź mapy myśli. Zastanawiasz się, czy warto korzystać z kalendarza papierowego? Odpowiedź jest prosta: oczywiście, że tak! Przeczytaj, dlaczego warto to robić także w dobie cyfryzacji.

czytaj całość

Jak urządzić domowe biuro? 7 urządzeń w domowym biurze

Domowe biura stają się coraz częściej głównymi ośrodkami naszej aktywności zawodowej.  Odpowiednio dobrane sprzęty nie tylko ułatwiają wykonywanie zadań, ale też inspirują do dalszego rozwoju i twórczego myślenia. Poznaj 7 urządzeń, które powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym domowym biurze.

czytaj całość

Ergonomia pracy biurowej

Nieprawidłowa organizacja stanowiska pracy może negatywnie wpływać na nasze samopoczucie, produktywność oraz zdrowie. Niezależnie od tego, czy pracę wykonujemy w biurze, czy w naszym domu, powinniśmy w pierwszej kolejności zadbać o stworzenie wygodnej i bezpiecznej przestrzeni. Sprawdź, jakie czynniki wypływają na ergonomię pracy biurowej.

czytaj całość

Analiza trendów w pracy biurowej w Polsce 2023

Polska na tle krajów Europy Środkowej wyróżnia się szczególnie dynamicznym rozwojem sektora usług, w którym kluczową rolę odgrywają pracownicy biurowi. Czym charakteryzuje się ta grupa? Sprawdź najciekawsze statystyki i trendy dotyczące pracowników umysłowych w Polsce w 2023 r.  

czytaj całość