+48 32 420 11 11

pon. - pt.: 08:00 - 16:00

Porady serwisowe

Nasi serwisanci podpowiadają, w jaki sposób samodzielnie rozwiązać problemy związane z użytkowaniem konkretnych urządzeń biurowych. Sprawdź, jak prawidłowo eksploatować wybrane sprzęty, aby zapewnić ich optymalną wydajność oraz trwałość.

 

Niszczarka VS 711 CD lub VS 1202 CD nie działa/nie reaguje – co robić?

Częstą przyczyną tego, że modele VS 711 CD i VS 1202 CD przestają działać, jest uszkodzony element czujnika w koszu na ścinki. Aby to zweryfikować, ściągnij głowicę niszczarki z kosza i przyjrzyj się elementom czujnika na lewej ściance wewnątrz kosza.

czytaj całość

Dlaczego olejowanie noży tnących w niszczarkach cross-cut jest ważne?

Odpowiednie dbanie o niszczarkę wydłuża żywotność urządzenia i usprawnia jego obsługę. Pamiętaj o smarowaniu noży tnących dedykowanymi preparatami w modelach niewyposażonych w automatyczny tryb smarowania – rób to regularnie, by zapewnić sobie wysoką jakość użytkowania przez bardzo długi czas. Nasi specjaliści sugerują, by robić to raz na jedno zapełnienie kosza na ścinki.

czytaj całość

Niszczarka TS 2215 CD lub TS 222 CD włącza się samoczynnie – dlaczego?

Zastanawiasz się, dlaczego Twoja niszczarka TS 2215 CD lub TS 2222 CD czasami włącza się sama? Dzieje się tak, ponieważ oba te modele wyposażone zostały w funkcję automatycznego czyszczenia noży tnących, co ma na celu ochronę niszczarki i przedłużenie żywotności mechanizmu tnącego.

czytaj całość

Niszczarki - konserwacja

Sprawdź, jak dbać o prawidłową eksploatację niszczarki, aby zapewnić jej trwałość i wysoką wydajność.

czytaj całość