Foiling_all
Tradycyjne i cyfrowe metody złoceń
Kolejność:
Filtruj:
• waga stojaka netto
od do kg
Kolor
Przeznaczenie folii
Rodzaj folii
Długość rolki
Wysokość rolki
Rozmiar arkusza
Ilość arkuszy
Twój wybór: Usuń wszystkie

Urządzenia złocące

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór sprzętów oraz akcesoriów do tworzenia niezwykłych efektów na drukowanych powierzchniach. Złociarki cyfrowe to urządzenia, które sprawdzą się nie tylko w pracowniach artystycznych i reklamowych, ale też biurach, firmach czy w domu. Mają one wiele właściwości, ponieważ z powodzeniem można zastosować je do efektownego zdobienia papieru, dokumentów, kopert czy zaproszeń. Występująca w różnych odcieniach folia do złoceń z pewnością pozwoli Ci na osiągnięcie wymarzonych efektów.

Do czego przyda się złociarka cyfrowa?

Nie da się ukryć, że obecnie bardzo często korzysta się ze zdobyczy technologicznych, takich jak urządzenia złocące. Pozwalają one przede wszystkim na uzyskanie niezwykłych efektów przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy. Złocenie sprawdzi się m.in. do stworzenia nietuzinkowej okładki książki. Poza tym może ono również być wykorzystane do wykonywania zaproszeń na ślub czy inne okazje. Nie bez znaczenia jest także użycie złociarek cyfrowych w agencjach reklamowych oraz pracowniach artystycznych. Korzystają one z folii do złoceń, tworząc za jej pomocą niebanalne materiały promocyjne i kunsztowne projekty.

Urządzenia złocące w systemie Goldcover

Tym, co wyróżnia złociarki cyfrowe Goldcover, jest przede wszystkim możliwość samodzielnego nabłyszczania oraz tłoczenia na różnych materiałach i produktach, takich jak książki, tektura, papier czy skóra. Cały proces polega na odbijaniu folii pod wpływem nacisku oraz w odpowiedniej temperaturze na tworzywie. Odbywa się to za pośrednictwem specjalnych czcionek lub matryc z konkretnym wzorem. Znając możliwości urządzeń złocących nietrudno wyobrazić sobie ich zastosowanie w codziennych czynnościach. Mogą one pomóc Ci w wykończeniu dokumentów, prac dyplomowych, książek, albumów czy listów gratulacyjnych. Będą również świetnym elementem dekoracyjnym menu w restauracjach.

Postaw na sprawdzonych producentów złociarek

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem urządzeń w naszym sklepie OPUS. Wierzymy, że znajdziesz u nas idealną złociarkę cyfrową adekwatną do Twoich potrzeb w atrakcyjnej cenie. Oferowane przez nas urządzenia złocące wyróżniają się przede wszystkim przystępnym i prostym w obsłudze interfejsem. Ponadto umożliwiają one uzyskanie wielu ciekawych efektów tłoczenia na różnych materiałach. Nie bez znaczenia jest także budowa złociarek, które, dzięki zastosowaniu matryc mosiężnych, nadają się do wykonywania dużej ilości kopii. Przy prawidłowym korzystaniu z pewnością uda Ci się osiągnąć trwały nadruk będący idealnym dopełnieniem gustownej oprawy dokumentów. Zapraszamy do zakupów!

X

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityką prywatności